Otwarty segregator w biurze rachunkowym

Biuro rachunkowe – CEFIX Siedlce

Obsługa księgowa – O firmie


Nasze biuro posiada bogate doświadczenie w kompleksowej obsłudze księgowej firm. Funkcjonujemy na rynku od 1995 roku. Wpisani jesteśmy na listę podmiotów uprawnionych do badania sprawozdań finansowych pod numer 1047. Posiadamy również uprawnienia z zakresu doradztwa podatkowego.

Nasze biuro rachunkowe realizuje usługi, ściśle przestrzegając obowiązujących zasad i przepisów. Priorytetem naszego zespołu jest zapewnienie klientom pełnego bezpieczeństwa przedsiębiorstwom naszych klientów w obszarze rachunkowości. Dbają o to właściciel naszego biura i pracownicy, w czym pomagają im ich wysokie kwalifikacja oraz bogate doświadczenie. Dodatkowo w związku z charakterem wykonywanej pracy jesteśmy ubezpieczeni z tytułu prowadzenie działalności. Dzięki temu klienci, nawiązując współpracę z nami, mogą mieć pewność, że powierzają rachunkowość swojej firmy w zaufane ręce. Pozwala im to w pełni skupić się na prowadzeniu przedsiębiorstwa i nie poświęcać swojego cennego czasu na prowadzenie ksiąg handlowych i książki przychodów i rozchodów, rozliczanie podatków lub zajmowanie się kwestiami związanymi z prowadzaniem kadr i płac.

Klienci, wybierając nasze usługi, zyskują profesjonalną obsługę rachunkową przedsiębiorstwa, stały kontakt, a także pełną poufność i bezpieczeństwo przekazywanych dokumentów. Naszą ofertę kierujemy do klientów indywidualnych oraz firm działających w różnych branżach.

  • rachunkowości
  • kadr i płac
  • doradztwa podatkowego
  • audytu
  • doradztwa finansowego
  • pomagamy w rozwiązywaniu problemów podatkowych.

Właścicielem firmy jest biegły rewident posiadający uprawnienia Krajowej Izby Biegłych Rewidentów do badania sprawozdań.

Naszym klientom gwarantujemy zachowanie całkowitej poufności w zakresie informacji dotyczących naszych klientów, zarówno w czasie realizowanej współpracy, jak i po jej zakończeniu.

W celu zapewnienia maksymalnej wygody użytkowników przy korzystaniu z witryny ta strona stosuje pliki cookies. Szczegóły w naszej Polityce prywatności.
Kliknij "Zgadzam się", aby ta informacja nie wyświetlała się więcej.